شرکت آسیا جراح پیشرو در نمایشگاه ایران مد (مهرماه ۱۴۰۲)

غرفه شرکت آسیا جراح پیشرو در نمایشگاه ایران مد

گزارش نمایشگاه ایران مد سال ۱۴۰۲

مهر ماه امسال در نمایشگاه شهر آفتاب، اولین رویداد و نمایشگاه تجهیزات پزشکی تحت عنوان ایران مد ۲۰۲۳، برگزار گردید. در این رویداد مهم شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و دارویی محصولات و خدمات خود را عرضه کردند.

به واسطه برگزاری این نمایشگاه پزشکان، کادر درمان، شرکت‌های توزیع کننده، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه سلامت از سراسر کشور گرد هم آمدند. این نمایشگاه در مرکز همایش‌های بین المللی شهرآفتاب برگزار شد و به مدت چهار روز از ۱۸ ام تا ۲۱ ام مهر ماه به طول انجامید.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات روز در صنعت تجهیزات پزشکی کشور، آشنایی و تعامل میان شرکت‌ها‌ و بستری ارزشمند برای تبادل دانش و شبکه سازی بود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران مد

شرکت‌های تولیدکننده و وارد کننده حاضر در نمایشگاه، در غرفه‌های اختصاصی خود علاوه بر نمایش محصولات، میزبان بازدیدکنندگان محترم بودند. بازدیدکنندگان از بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و شرکت‌های توزیع کننده مختلف از سراسر کشور در نمایشگاه شرکت کردند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران مد

نمایشگاه ایران مد، بستری ارزشمند برای ارائه آخرین پیشرفت‌های شرکت‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و دارویی در جهت تسهیل ارتباطات میان همکاران این حوزه و به اشتراک گذاشتن چالش‌ها و دغدغه‌ها در زمینه‌های مختلف کاری بود. امیدواریم در آینده شاهد رویدادهای این چنینی بیشتری باشیم که سبب تعامل و همدلی بیشتر میان اعضای حوزه بهداشت و درمان کشور شود.

نمایشگاه ایران مد

شرکت آسیا جراح پیشرو از تمام بازدیدکنندگان محترم که با تشریف فرمایی خود به رونق بخشیدن هر چه بیشتر نمایشگاه ما یاری نمودند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

مقاله مرتبط: نشست خبری انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی

امتیاز کاربران
[تعداد نظرات: ۱ میانگین نمره: ۵]
ارسال دیدگاه