گزارش جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت آسیا جراح پیشرو

با افتخار اعلام می‌کنیم که جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت آسیا جراح پیشرو در تاریخ ۲۵ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ در هتل بین المللی لاله به صورت یک رویداد خاص و با ثبت خاطره‌ای ارزشمند با حضور جمعی از همراهان آسیا جراح پیشرو برگزار شد. بیستمین سالگرد تاسیس شرکت نشانه رشد، پیشرفت و تعهد شرکت و کارکنان آن به ارائه خدمات عالی به مشتریان است.

حضار

در این مراسم میزبان اعضای محترم و همکاران پیشکسوت شرکت و همچنین همکاران و نمایندگان توزیع، تامین کنندگان مواد اولیه و پزشکان محترم بودیم و تمام تلاش خود را برای ساخت یک روز خاطره انگیز خارج از فضای کاری به کار گرفتیم. به این ترتیب، برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شد تا میهمانان گرامی اوقات خوشی را در این محفل دوستانه سپری کنند.

مراسم با تلاوت چند آیه از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز شد. سپس مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای محمد احمدی طی سخنرانی مختصری ضمن خوش آمد گویی به مهمانان محترم به دستاوردها و چالش‌های شرکت در طول ۲۰ سال گذشته و همچنین رویکردهای آینده شرکت اشاره نمودند.

سخنرانی آقای احمدی

در ادامه مراسم از نمایندگان و کارکنانی که نقش برجسته‌ای در موفقیت‌های شرکت داشتند، تجلیل شد و جوایزی به ایشان اهدا شد. همچنین فرصتی برای صحبت‌ و ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات نمایندگان محترم فراهم شد. پس از آن، سخنرانی مدیر فروش شرکت، جناب آقای امیرعلی تولایی انجام شد. ایشان نیز ضمن خوش آمدگویی به حضار به تقدیر و تشکر از همکاران و نمایندگانی که در این مسیر با همدلی از فعالیت‌های شرکت حمایت کردند، پرداختند و از محصولات جدید شرکت رونمایی شد و از برنامه شرکت برای نیمه دوم سال جهت برطرف شدن مشکلات تامین کالا مواردی مطرح شد. در نهایت مراسم بریدن کیک بیستمین سالگرد تاسیس شرکت و صرف شام انجام شد.

اهدای هدایا

این جشن یک رویداد خاطره‌انگیز بود؛ زیرا به ما فرصتی داد تا در کنار هم از موفقیت‌های نمایندگان و همکاران پیشکسوت خود در شرکت تجلیل کنیم و بر روی تلاش‌ها و تعهدات آینده تمرکز کنیم. این جشن، فرصتی طلایی برای نگاهی به گذشته، ارزیابی موفقیت‌ها و برنامه‌ریزی برای آینده بود. بیست سال تلاش و کوشش به ما نشان داد که با همکاری و تعامل می‌توانیم به دستاوردهای بزرگی برسیم. امیدواریم که برای سال‌های آینده همچنان در راستای رشد و پیشرفت قدم برداریم و به موفقیت‌های بزرگتر دست پیدا کنیم. ما با افتخار به تمامی کارکنان، همکاران و شرکای تجاریمان تبریک می‌گوییم و از حمایت و همکاری شما در این راه، بی‌نهایت سپاسگزاریم.

دسته جمعی کارکنان شرکت

مقاله مرتبط: مصاحبه مجله ندای تولید با مدیریت شرکت آسیا جراح پیشرو

امتیاز کاربران
[تعداد نظرات: ۱ میانگین نمره: ۵]
ارسال دیدگاه